Výživové poradenství

Dnešní doba nabízí spousty návodů na hubnutí a je těžké nepodlehnout některým klamavým reklamám propagujícím snadné a rychlé hubnutí. Nejsem spokojená se svou postavou nebo už trpím velkou nadváhou, která silně ovlivňuje i mé zdraví… ? Pak je nutné zamyslet se především nad příčinou a vykročit správným směrem k nápravě. Objednete se a společně najdeme z čeho Vaše problémy pramení a jak se jich postupně zbavit.

Výživa

Jak to probíhá?

Probereme Váš denní režim, vstávání i usínání, stresy z práce nebo ze školy, stravovací návyky i Vaše sportovní aktivity. Váha eVito naměří nejen kilogramy, ale také poměry tuků, vody a svalů, což je pro naší společnou cestu důležité. Pochopíte, jak Vaše tělo funguje, naučím Vás vybrat správné potraviny, odnesete si doporučený jídelníček. Se mnou to není dieta, ale změna životního stylu. Dlouhodobá a efektivní, která pohladí nejen Vaše tělo, ale i duši. Pojď do toho! A získej "Měsíc aktivní on-line podpory" + balíček (müsli, chia shake).

Chia shake

LEPŠÍ DOMÁCÍ STRAVA NEŽ KOKTEJL!!! ALE LEPŠÍ KOKTEJL, NEŽ PÁREK V ROHLÍKU!!! :):):) Naučím Vás zdravě se stravovat, nakupovat jen to pro Vaše tělo nejlepší, aktivně účinně se hýbat. Být v pohodě na těle i duši Pokud mám ale zůstat nohama na zemi, uznávám, že v dnešní době stíhat vařit a připravovat si denně jídlo je někdy nadlidský výkon. Posílám v příloze pár novinek, které mě osobně velmi nadchly. CHIA SHAKE :) Rozdíl od jiných nabízených "pytlíčků" je podstatný. Není to strava bez kalorického příjmu!!! Složením ale velmi zajímavé kombinace (tuky, sacharidy, bílkoviny), bezlepkové, vhodné i pro alergiky, s chia semínky, proteiny, minerály i vitamíny. Vhodné k redukci hmotnosti i plnohodnotné večeři po tréninku (SLIM), nebo výborná náhrada snídaně, svačiny či oběda, když zkrátka není čas (skvělé množství bílkovin a sacharidů, vláknina zrychlující metabolismus).

Chia shake

Více informací naleznete v přiloženém letáku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací