Zdravotní terapie

O podniku BEMER Int. AG

BEMER Int. AG je podnik na výrobu medicínské techniky, jehož produkty lze aplikovat v zájmu nápravy omezené mikrocirkulace. BEMER se od roku 1998 zabývá výzkumem a vývojem patentovaných aplikačních postupů v této oblasti. Společnost, která sídlí v lichtenštejnském městě Triesen, vyvinula vyzrálou aplikaci BEMER Evo Set, která je produktem medicínské techniky třídy IIa, povoleným v Evropské unii. Terapeutický přístroj byl navržen za účelem každodenního využití odborníky, stejně jako domácího používání soukromými osobami. BEMER Int. AG distribuuje přístrojové systémy jak pro léčebnou terapii lidí, tak pro využití ve veterinářském oboru.

BEMER - fyzikálně cévní stimulace

Cévní fyzioterapie BEMER® stimuluje pomocí speciálního elektromagnetického signálu omezenou vazomoci (samovolné rozšiřování a zužování cév), a tím vědecky prokazatelně zlepšuje mikrocirkulaci. Sady BEMER-Set obsahují vše, co je zapotřebí pro terapii, a jsou úspěšně používány po celém světě.

Co nabízíme

  • Poradenství, pronájem, prodej, odborné přednášky (celá Česká Republika a Slovensko)
  • Ambulantní docházení - Rumburk a okolí
Co nabízíme
Co nabízíme

Více informací

Chcete se o významu optimální mikrocirkulace dozvědět více a zjistit, jak ji můžete stimulovat za pomoci cévní fyzioterapie BEMER? Pak Vás zveme k návštěvě webových stránek, které najdete na adresách:

BEMER Group
Další informace

Aplikační moduly

Aplikační moduly
Aplikační moduly
Aplikační moduly
Aplikační moduly

Cena

Potřebný čas/cena: cca 28 - 36 min / 350,- Kč za 1 aplikaci. Doporučujeme minimálně 10 aplikací. 1. aplikace vždy zdarma, tzn. celkem odchodíte 11 aplikací.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací