Prkenný král 2018

Udrž se v pozici PRKNA co nejdelší dobu a vyhraj!!!

Prkno je celosvětově jedním z nejoblíbenějších a také nejefektivnějších cviků zaměřených na břišní svalstvo. Nutí pracovat nejenom břišní svalstvo a ramenní pletence, aktivní jsou při něm svaly celého těla. Samozřejmě, že nalézat se v této „zavěšené“ poloze třeba i jen dvě minuty není nic snadného.

Přihlášky: do 31.3.2018 mailem L.strachonova@atlas.cz nebo sms 773 177 454 (jméno, pohlaví, věk, profík x veřejnost), startovné 50,-

Svou účastí v soutěži „Prkenný král- královna“ přispějete celým svým registračním poplatkem /50Kč/ na nákladné léčebné výlohy – lázně pro TOBIÁŠE TOUŠKA, který by chtěl „mocí Rumburaka“ zvládat lépe následky své nemoci – dětské mozkové obrny.

Kategorie:
 veřejnost - věk ani pohlaví nerozlišujeme … máš čas na trénink, tak neztrácej ani den a uvidíš, co se svým tělem dokážeš!
 cvičitelé - profíci z Rumburka bez kategorií ( fitness, joga, bosu, pilates, kruháč…), pokud chcete poměřit síly, bude to super výzva

Ceny:
1.místo – CHIA SHAKE SPORT lahodný nápoj pro sportovce
2.místo – permanentka na Fresh kruháč – 10 vstupů !
3.místo – Musli „Do plavek“ od MIXIT

Přijď se pobavit, zafandit a vybičovat se k výkonu!
Každý účastník získává vstup na fresh kruháč zdarma Ochutnávka ChiaShake nápojů

Datum od:13. 4. 2018Čas od:17:00 hod.
Datum do:Čas do:18:00 hod.
Cena:zdarma
Místo konání:Fresh Studio
Adresa:
Mapa:
GPS:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací